Ekologija,  Kūrybos istorijos

Prisiminimų antklodėlė

pledas iš rūbų, memory blanket, prisiminimų antklodė, antklodėlė, prisiminimai, pledas iš drabužių, individualūs pledų užsakymai,

Kas yra prisiminimų antklodė?

Prisiminimų antklodėlė-pledas tai skiautinių technika pasiūta antklodė iš jūsų mylimų drabužių ar kitų tekstilės gaminių. Tai gali būti jūsų vaiko pirmųjų metų rūbeliai, mylimas pledukas, jūsų marškinėliai, kuriuos dėl kokios nors priežasties išsaugojote, jūsų mėgstami drabužiai, kurių nenešiojate, bet išmesti gailite. 

Kiek drabužių reikia, kad sukurčiau prisiminimų antklodėlę?

Nepaisant to, kiek rūbelių atsiųsite vistiek galėsime sukurti antklodę, kuo daugiau rūbelių gausiu iš jūsų, tuo daugiau kvadratėlių bus būtent iš jūsų atsiųstų drabužių, o likusius kvadratėlius priderinsiu iš mano turimų medvilnės audinių. 

Todėl net jei atsiųsite tik vieną rūbelį, vistiek galėsime sukurti prisiminimų antklodėlę. 

Iš vieno kūdikio rūbelio išeina maždaug 2-4 kvadratėliai (priklauso nuo kvadratų dydžių). Vienam pledui  reikės nuo maždaug 70 kvadratėlių iki ……. tai priklauso nuo pasirinkto antklodės dydžio, bei nuo kvadratėlių dydžio.  Įprastai siuvame iš 10x10cm arba 13x13cm dydžio kvadratėlių. 

pledas iš vaiko drabužių, kūdikio drabužėliai persiuti, prisiminimu pledas, nostalgija, sentimentai, sentimentu pledas, pledas is rubu,

Kiek kainuoja prisiminimų antklodė?

Kainos prasideda nuo 40e+ siuntimo išlaidos.

Kaip ir kitų mano kuriamų pledų, taip ir prisiminimų anklodėlės kainą labiausiai įtakoja pasirinktas gaminio, bei skiaučių dydis -kuo daugiau kvadratėlių, tuo brangiau.  Tai reiškia kuo didesnis pledas ir mažesni kvadratėliai, tuo daugiau kvadratėlių gausis sumoje ir tai kels kainą, BET kuo mažesnius kvadratėlius išsirinksite, tuo daugiau pavyks panaudoti jūsų atsiųsto rūbelio.

Galima rinktis skirtingo dydžio kvadratėlius vienam pledui, tarkim pledą siuvame iš 10x10cm kvadratėlių ir naudojame kelis segmentus, kuriuos sudaro 4vnt 5x5cm dydžio kvadratėlių.  

memory blanket, prisiminimų antklodė, antklodėlė, pledas iš drabužių, pledas iš rūbų,

Kaip užsakyti prisiminimų antklodėlę?

Parašykite man asmeninę žinutę, tai galite padaryti socialiniuose tinkluose: facebook.com/skiautinukas , instagram.com/skiautinukas

Arba susisiekite el.paštu, tai galite padaryti užpildydami žemiau pateiktą kontaktų formą:

Kaip atrodo prisiminimų antklodės užsakymas?

Jūs susisiekiate su manimi, mes aptariame anklodėlės dydį, kvadratėlių dydžius, bei laiką, per kurį pledas bus pagamintas, aš jums pateikiu apytikrią baigto gaminio kainą. Jeigu jus viskas tenkina, tuomet sutariame dėl drabužėlių atsiuntimo. Kai gaunu iš jūsų drabužėlius, tuomet vėl susisiekiu su jumis, atsiųsdama jums nuotrauką/nuotraukas turimų audinių, kurie bus kita antklodės pusė. Galite rinktis iš mano turimų arba jeigu nieko neišsirenkate audinį užsakinėjame. 

Kai audinys išrinktas, vėl laukiate kol aš jums parašysiu atsiųsdama iškarpytų ir išdėliotų kvadratėlių nuotrauką, išdėliojimą galite keisti tiek, kol galutinis vaizdas jums pilnai patiks. 

Tik gavusi jūsų patvirtinimą pradedu siuvimą ir vėl su jumis susisiekiu kai darbas pilnai baigtas. Tuomet laukiu iš jūsų apmokėjimo ir išsiunčiu jums antklodėlę. 🙂 

Kas tinka prisiminimų antklodės siuvimui?

  • Kūdikio drabužiai (šliaužtukai, romperiai, kelnytės, pižamėlės)
  • Marškinėliai
  • Marškiniai
  • Šalikai
  • Skaros
  • Mokyklos uniforma
  • Pledai (ne megzti)
  • Švarkeliai

Idealiausia, kad tai būtų medvilnės audiniai, turintys kuo mažiau elastano, bet ir elastano turintys gaminiai tikrai bus tinkami (pvz visi kūdikių rūbai yra tamprūs), tik siuvant gali atsirasti mikro raukšlelių ar labai minimalių kampukų neatitikimų. Bendro vaizdo tai tikrai negadins, tik matysis įsižiūrėjus. 

Jūsų atsiliepimai:

„Labas rytas, Neseniai pasiėmėme pleduką iš paštomato ir iš karto norėjau Jums parašyti, nes rezultatas keliskart pranoko lūkesčius! Pledukas nuostabus, o migdukas buvo tokia staigmena, kad net susigraudinau, mažylis irgi buvo sužavėtas, mylavo pasiėmęs:))) Labai labai Jums ačiū už Jūsų darbą ir šiltą bendravimą, manau, tai tikrai ne paskutinis mūsų šeimos užsakymas. Linkėjimai!“

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

3 Komentarai

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *