Uncategorized

Dažniausiai užduodami klausimai D.U.K.

 • Ar priimate individualius užsakymus?
  Taip! Plačiau apie individualius užsakymus galite paskaityti čia: individualūs užsakymai

 • Kodėl gaminiams renkatės atraižas?
  Man visuomet buvo labai svarbu kokį pėdsaką po savęs paliksiu planetoje. Tikrai yra paprasčiau įsigyti naujus audinius, bet taip būtų generuojama tarša. Renkantis atraižas aš ne tik užsiimu malonia kūryba, džiuginu jus, bet tuo pačiu ir švarinu planetą nuo nebereikalingų audinių atraižų.

 • Kodėl turėčiau rinktis Skiautinukas gaminius?
  Kiekvienas Skiautinukas sukurtas žaislas ar pledas prisideda prie planetos švarinimo, bei yra unikalaus, išskirtinio dizaino. Kuriant individualius užsakymus galime gaminiui panaudoti ir jūsų audinius, ar vaiko išaugtus drabužius. Galbūt turite nebenešiojamų drabužių, kurie kelia sentimentus. Visa tai gali nugulti į mielą antklodėlę.

 • Kokia pledų kaina?
  Kainą įtakoja bendra kvadratėlių suma.
  Gaminio dydis ir pasirinktas kvadratėlių dydis įtakos kiek kvadratėlių sudarys jūsų baigtą antklodę- kuo daugiau kvadratėlių iš viso, tuo bus brangiau.  (Kuo didesnė antklodė, arba kuo mažesni kvadratėliai tuo brangiau.)
  Todėl dėl kainų rekomenduoju visada rašyti man asmeniškai. Tai galite padaryti per soc.tinklus: InstagramFacebook arba el.paštu info@skiautinukas.lt
 • Kodėl EKO? Kuo šie pledai labiau ekologiški nei kiti?
  1.Audiniai, kuriuos naudoju skiautinių pusei yra atraižos. Kurti iš atraižų užtrunka ilgiau, dėl to įprastai pramonėje jos iškeliauja su atliekomis…
  2.Nors kitus audinius, bei vidinę- šiltinimo dalį perku, bet mano darbo principas yra sunaudoti viską iki galo, todėl tai ir beatliekinė produkcija.
  3. Pakavimas man taip pat labai svarbu, todėl Skiautinukas gaminius gaunate antriniuose įpakavimuose, o kur reikia daugiau estetikos renkuosi naujas pakuotes, bet atsižvelgiu, kad tai nebūtų taršus įpakavimas. 
 • Iš kur gaunate audinių atraižas?
  Audinių atraižas padovanoja žmonės, kurie gamina didesnius gaminius ir audinių atraižos tiesiog nepasinaudoja. Vietoje išmesti renkasi perleisti man.
 • Ar pledą galite siūti ir iš mano audinių?
  Tikrai taip! Pledą galime siūti iš jūsų atsiųstų audinių ir netgi iš jūsų atsiųstų drabužių.
 • Kas yra „memory blanket”?
  Memory blanket- prisiminimų antklodėlė- siuvama iš jums prisiminimus keliančių audinių. Tai gali būti jūsų vaikučio pirmųjų metų bodžiukai, jūsų mylimi, bet nebenešiojami drabužiai, mylimo žmogaus marškiniai, močiutės staltiesė ir panš. Daugiau informacijos rasite paspaudę čia: Prisiminimų antklodėlė
 • Kiek drabužių turėčiau atsiųsti prisiminimų antklodėlei?
  Antklodėlę galėsime sukurti net jei atsiųsite tik 1 drabužį, kitus audinius pritaikysime iš mano turimų atraižėlių. Kuo daugiau jūsų audinių, tuo baigtas gaminys yra sentimentalesnis.
 • Ar siuvate pledus suaugusiems?
  Taip. Pledai gali būti tiek didesnių dydžių, tiek ramesnių spalvų. Viskas priklauso nuo Jūsų norų.
 • Ar pledą galima skalbti?
  Taip. Pledai yra sudaigstyti su viduje esančiu šiltinimu, todėl skalbiant nesukris ir nesusigadins. Skalbkite iki 40 lapsnių temperatūroje, naudodami įprastą rėžimą.
  Džiovinti galima žemoje temperatūroje.
  Lyginti pasirinkus vidutinę temperatūrą.

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *