Individualūs užsakymai

Spalvos, dydžiai

Kartu nuspręsime kurie audiniai tinkamiausi, pasirinksite ne tik kokio dydžio bus pledas, bet ir iš kokio dydžio kvadratėlių sukurtas.

Prisiminimai

Pleduose gali būti įpinti Jūsų prisiminimai. Tai gali būti vaiko išaugti, nebenešiojami drabužėliai, Jūsų pačios ar kito šeimos nario drabužis, kurį išardžiusi, audinius panaudosiu pledo kūrime.

laikas, individualus uzsakymai

Laikas

Pledą sukurti užtruks maždaug vieną savaitę, jeigu tuo metu neturėsiu kitų užsakymų. Todėl labai svarbu užsakymus derinti iš anksto.

grazinimo garantija, individualus uzsakymai

Grąžinimo garantija

Jei pledas vistik neatitiko Jūsų lūkesčių, pvz nedera su kambario spalvomis, galite grąžinti, o aš grąžinsiu visus jūsų sumokėtus pinigus.

Kas svarbu dėl grąžinimų, kad tai turite padaryti kuo greičiau po pledo gavimo, gaminys turi būti nenaudotas, nesugadintas, nesuteptas. Tuomet tikrai drąsiai priimsiu atgal, grąžinsiu pinigus, o galbūt Jūs norėsite kito pledo, kuris labiau Jums tiktų. 

Dėl individualių užsakymų kreipkitės užpildydami šią kontaktų formą:

Atsiliepimai:

„Didžiausias ačiū Skiautinukas už tobulą aptarnavimą, vizijos išpildymą, rankų darbą ir kokybę.”

„Labas gavau Skiautinuko dovanas ir likau apšalusi gerąja ta žodžio prasme!!! Wow kaip viskas gražu, kruopštu ir apgalvota Nuo įpakavimo iki pat pleduko ir kitų malonių staigmenėlių Taip maloniai nustebinai tiesiog nuostabu!!!! Įsimylėjau Jau nekantrauju apklot savo mažylį Kokia šaunuolė Tu Rekomenduoju ir rekomenduosiu kiekvienai mamytei Tavo darbelius, nes viskas taip gražu ir nuoširdu „

„Sveiki! Gavome siuntinuką, esam apžavėti tiek darbu, tiek įpakavimu, tiek maloniomis staigmenomis bei šiltu bendravimu. Visokeriopos sėkmės Jums su Skiautinuku! Ieva su šeima”

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *