Apie mane

Labas, Esu Justina, dviejų nuostabių berniukų mama- Skiautinukas įkūrėja. Noriu trumpai papasakoti kaip kilo šios veiklos idėja:

Kūryba mane lydėjo visą gyvenimą. Dar mokyklos laikais esu išbandžiusi save papuošalų, aksesuarų gamyboje. Dirbau su karoliukais, viela, polimeriniu moliu. Dalyvavau mokyklos mugėse.

Po mokyklos baigiau juvelyrikos mokslus, bet po studijų iškart sukūriau šeimą ir juvelyre netapau. 

Auginant vaikus kūriau žaislus, vėriau laikiklius čiulptukams, išmėginau pirografijos techniką- dekoravau čiulptukų laikiklių karoliukus.

O gimus antram sūnui pradėjau siūti vaikišką patalynę pagal užsakymus tam, kad šiek tiek uždirdčiau iš namų. MANO NAMUOSE ĖMĖ KAUPTIS ATRAIŽOS. Nekilo ranka jų išmesti. Vis svarsčiau ką galima pasiūti, dažniausiai iš atraižų siuvau savo vaikų žaislams (drabužėlius, pataliukus), per pirmąją pandemiją siuvau ir dovanojau apsaugines veido kaukes. Bet tokiu būdu atraižų pasinaudoja labai mažai, tad jos vistiek kaupėsi.

ranku darbo skiautiniu pledai vaikams, apklotėlis, skiautinys, skiautininis, skiaučių gaminys, skiautinis, adijaliukas

2020 metais atradau skiautinius ir viskas užsikūrė! Skiautiniai- tai iš mažų audinio gabalėlių siuvami rankdarbiai. Tokia technika tuomet man atrodė gana senamadiška ir nebeįdomi šiuolaikiškam žmogui. Bet nusprendžiau pamėginti improvizuodama savaip ir iškart įsimylėjau! 

Palaipsniui nustojau priiminėti patalynės užsakymus ir 2021 metais gimė Skiautinukas- skiautinių antklodėlės vaikams sukurtos iš audinių atraižų.

Mano atraižoms pasibaigus jas nuolat papildo kitos siuvėjos bei kūrėjos.

Kodėl Skiautinukas?

Kadangi mano kuriami produktai yra vaikams ir kūdikiams, taip ir gimė idėja vadinti savo skiautinius mažybiniu vardu Skiautinukas.

Kuo ypatingi mano skiautiniai?

  • Mano skiautiniai išsiskiria daigstymu- skiaučių pusė yra sudaigstyta su užpildu, bet kita pledo pusė lieka lygi. Dėl to vaikui yra patogu po juo miegoti, o patį pledą lengva prižiūrėti- jį galima skalbti skalbimo mašinoje.
  • Kita savybė, kurią noriu paminėti yra tai, kad skiautinių pusę siuvu TIK iš audinių atraižų. Dėl to pledai negali būti iš anksto numatyti, aš niekuomet nežinau kiek pasirinktos spalvos ar temos skiaučių turėsiu ir gaminį kuriu tokio dydžio, ir tokio dizaino, kiek atraižų pavyksta suderinti. Dėl to pledai visuomet yra vienetiniai- unikalūs.
  • Audinius renkuosi kuo natūralesnius. Jeigu skiautinių pusėje dar galite rasti šiek tiek įvairovės, tai lygioji pusė visuomet bus iš medvilnės arba lino audinio.

Kodėl savo pledus vadinu ekologiškais?

Audinių atraižos siuvėjoms nuolat lieka ir, deja, dažnai būna tiesiog išmetamos. Tai, kas galėjo virsti šiukšlėmis, mano rankomis sugula į  naujus gaminius. Tokiu būdu aš švarinu planetą, prisidėkite prie to ir Jūs įsigydami Skiautinukas rankų darbo gaminių!

Turite klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų? Kilo neskalandumų atliekant užsakymą? Norite pateikti individualų užsakymą? Susisiekite su manimi užpildydami kontaktų formą.

Arba el.paštu info@skiautinukas.lt