Apie mane

Labas, Esu Justina, dviejų nuostabių berniukų mama- Skiautinukas įkūrėja. Noriu trumpai papasakoti kaip kilo šios veiklos idėja:

Kūryba mane lydėjo visą mano gyvenimą. Esu išbandžiusi save papuošalų, aksesuarų, žaislų gamyboje. Tačiau ilgai neatradau tos vienos veiklos, kuri būtų būtent mano.
Būdama vaiko priežiūros atostogose pradėjau siūti vaikišką patalynę ir mano namuose ėmė kauptis atraižos. Nekilo ranka jų išmesti. Vis svarsčiau ką galima pasiūti, dažniausiai iš atraižų siuvau savo vaikų žaislams, per pirmąją pandemiją siuvau ir dovanojau apsaugines veido kaukes. Bet tokiu būdu atraižų pasinaudoja labai mažai, tad jos vis kaupėsi.

ranku darbo skiautiniu pledai vaikams, apklotėlis, skiautinys, skiautininis, skiaučių gaminys, skiautinis, adijaliukas

 

 

Kiek daugiau nei prieš metus naršydama internete pamačiau skiautinius. Skiautiniai- tai iš mažų audinio gabalėlių siuvami rankdarbiai. Tokia technika man visuomet atrodė gana senamadiška ir nebeįdomi šiuolaikiškam žmogui. Bet nusprendžiau pamėginti improvizuodama savaip ir iškart įsimylėjau! Pirmąjį savo skiautinių pledą sukūriau 2020 metais, liepos mėnesį. Tuo metu dar siuvau vaikišką patalynę, bet ši veikla man buvo per mažai kūrybiška ir mane vis mažiau domino. Tad palaipsniui pledai išstūmė patalynes iš mano asortimento ir taip gimė Skiautinukas. 

Kodėl Skiautinukas?

Kadangi mano kuriami produktai yra vaikams ir kūdikiams, taip ir gimė idėja vadinti savo skiautinius mažybiniu vardu Skiautinukas.

Kuo ypatingi mano skiautiniai?

  • Mano skiautiniai išsiskiria daigstymu- skiaučių pusė yra sudaigstyta su užpildu, bet kita pledo pusė lieka lygi. Dėl to vaikui yra patogu po juo miegoti, o patį pledą lengva prižiūrėti- jį galima skalbti skalbimo mašinoje.
  • Kita savybė, kurią noriu paminėti yra tai, kad skiautinių pusę siuvu TIK iš audinių atraižų. Dėl to pledai negali būti iš anksto numatyti, aš niekuomet nežinau kiek pasirinktos spalvos ar temos skiaučių turėsiu ir gaminį kuriu tokio dydžio, ir tokio dizaino, kiek atraižų pavyksta suderinti. Dėl to pledai visuomet yra vienetiniai- unikalūs.
  • Audinius renkuosi kuo natūralesnius. Jeigu skiautinių pusėje dar galite rasti šiek tiek įvairovės, tai lygioji pusė visuomet bus iš medvilnės arba lino audinio.

Kodėl savo pledus vadinu ekologiškais?

Audinių atraižos siuvėjoms nuolat lieka ir, deje, dažnai būna tiesiog išmetamos. Tai, kas galėjo virsti šiukšlėmis, mano rankomis sugula į visiškai naujus gaminius. Tokiu būdu aš švarinu planetą, prisidėkite prie to ir Jūs įsigydami Skiautinukas rankų darbo gaminių!

Turite klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų? Kilo neskalandumų atliekant užsakymą? Norite pateikti individualų užsakymą? Susisiekite su manimi užpildydami kontaktų formą.

Arba el.paštu info@skiautinukas.lt