Vaikai/Tėvystė,  Veiklos su vaikais

Vaikų saugumas kelyje

Vaikai kiekvieną dieną susiduria su eismu keliuose. Deja, eismo nelaimių, kuriuose nukenčia vaikai, nepavyksta išvengti. Vaikai impulsyvūs, smalsūs ir kartais nors ir žino, kaip privalo elgtis tam tikrais atvejais, akimirksniu pamiršta ir pasielgia priešingai. Vaikus galime pamokyti saugaus eismo žaisdami.

Žaidimai:

  • Mama šviesoforas. Rankose turėkite dviejų spalvų kamuoliukus (žalią ir raudoną), vaikas turi elgtis atitinkamai pagal tai, kokią spalvą pakeliate (eiti arba sustoti).
  • Pasitieskite „kelią“ namuose, tai gali būti šalikas, išilgai perlenktas pledas ir panš. Pasimokykite saugiai pereiti gatvę- sustoti, apsidairyti, nebėgti.
  • Atsispausdinkite šviesoforą ir jį teisingai nuspalvinkite.
  • Parodykite vaikui, kaip atšvaitas atspindi šviesą, tai galite padaryti tamsiame kambaryje pašviesdami į atšvaitą telefono šviesele.
  • Po įrašu rasite kelis paveikslėlius, kuriuos galite išsisaugoti ir atsispausdinti savo vaikams.

Tokiems žaidimams nereikia specialaus pasiruošimo ar priemonių, todėl juos išbandyti galite bet kada, o tuo pačiu, tai proga pamokyti vaiką saugaus eismo keliuose.

Po įrašu įkėliau kelias užduotėles spausdinimui, kurios ne tik lavins vaikučio rankos įgūdžius, bet tuo pačiu galėsite pasimokyti ir apie saugumą kelyje. Smagaus ir naudingo laiko su mažaisiais!

Šablonai spausdinimui:

šviesoforas spausdinti, spausdinimui, printint, atprintint, užduotėlė, vaikams
šablonas, trafaretas, vaikams kirpti, užduotis vaikams, užduotėlė vaikams,
spalvojimas, spalvinti, užduotėvė vaikams, vaikų užduotis, vaikams spausdinti, spausdinimo užduotis,
spalvinimo užduotis spausdinimui, spausdinti, vaikams, vaikų veiklos, veiklos su vaikais, veiklos vaikams
kirpimo užduotis, kirpimo užduotis spausdinti, spausdinimui, užduotis 3 metų vaikui, trimečiui, keturmečiui
spalvinimas , spalvinti, spalvojimas, spalvinti

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *