Ekologija

Mažas kvapų maišiukas- pagalba nuo kandžių

Į kiekvieną Jūsų siuntinį įdedu tokį mažą mažučiuką maišiuką- kvapuką, kuris kvepia levandomis.  Šis maišiukas pasiūtas iš tokio pat audinio, kaip Jūsų pirkinys. O jo viduje mini atraižėlės ir 1 lašelis levandų eterinio aliejaus. 
 Atrodo vienas lašelis, o toks galingas! Tuo įsitikinsite atsidariusios siuntą. 

Siuntinį gavo šeštadienį ☺️☺️Sakė atidarė kaip užkvipo 🥰 Urtė rėkt pradėjo "Kaip kvepia čia levandos!!" Labai patiko sakė ☺️☺️ Ačiū tau dar kartą ❤️😘
Skiautinukas- Eko pledai vaikams ir kūdikiams atsiliepimas
Virginija

Siuntinį išpakavote, pauostėte, tai ką gi veikti toliau su šiuo kvapuku? Išmesti???? 🤔 Jokiais būdais!

 Kelios idėjos, kur galite panaudoti kvapų maišiuką:

  1. Laikykite kvapuką po vaikučio pagalve, nuo kūno šilumos et.aliejus garuos, levandos kvapas padės nurimti ir lengviau užmigti. 
  2. Jei naudojate elektrinę džiovyklę, maišiuką galite įdėti džiovinant.
    DĖMESIO❗ Patariu perrišti maišiuką tvirčiau- vietoje kaspinėlio, užrišti antrą mazgelį, kad džiovyklėje neatsirištų ir neišsibarstytų. 
  3. Įdėkite maišiuką į spintą, tarp drabužių ar patalynės. Levandos kvapas atbaidys kandis. 
  4. Levandų et.aliejus puikus repelentas, tad vasaros metu galite įdėti maišiuką į vaiko drabužio kišenę. 

 

Neišmeskite maišiuko net kai kvapas išsigaruoja, jį galima atrišti, įlašinti 1-2 lašelius eterinio aliejaus ir vėl užrišti. Taip kvapą atnaujinsite ir pratęsite maišiuko naudojimą. ❤️

  •  Jeigu maišiuko kvapą atnaujinote ne levandų kvapo et.aliejumi, jį galite naudoti ir kaip mašinoje pakabinamą kvapuką, tereikės šiek tiek ilgesnio šniūrelio ir pririšti norimoje vietoje.Turėkite mėgstamo et.aliejaus savo automobilyje ir nuolatos atnaujinkite maišiuko kvapą, Jūsų automobilis nuolat maloniai kvepės, o kvapas bus saugus Jūsų mažyliui.
Pledai vaikams, pledai kūdikiams, pledas juodas, pledas su vienaragiais, skiautinių pledai, skiautiniai, miego komplektai, vienaragių pledas, pledas su vienaragiais, rožinis pledas

Man svarbu, kad jus pasiektų maloniai kvepiančios siuntos, bet svarbiausia, būtų saugios Jūsų mažyliui ir gamtai. 💚

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Vienas komentaras

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *