Blog'as

Balandžio mėnesio naujienos

Nusprendžiau Skiautinuko naujienas skelbti kas mėnesį. Ir kalbu ne tik apie naujas prekes, bet ir pakeitimus, konkursus, dovanėles ir visa kita. Tad jei laukiate naujienų, labai aiškiai žinosite kada jų sulauksit. O tinklaraščio įraše stengsiuosi kiekvieną tų naujienų aprašyti, kad viskas visuomet būtų vienoje vietoje. 

Kita vieta, kur galite matyti naujienas yra instagram HighLight burbuliukai:

1.Pirmoji naujiena, kurią manau pastebėjote iškart užėjus į svetainę yra „Mėnesio konkursas“
Kaip tai veikia? Visą Balandžio mėnesį nauji naujienlaiškio prenumeratoriai dalyvauja konkurse, kurio prizas pledas. Pledas neturi nustatyto dydžio ar kainos, galite išsirinkti iš jau pagamintų pledų arba užsakyti pagal individualų užsakymą. Nori? Prenumeruok Skiautinukas naujienlaiškį  

.

2. Antroji balandžio naujiena yra „mini kvapų maišiukai“. Juos kaip dovanėlę, pakvėpintus levandomis, visuomet pridedu prie siuntos, bet nusprendžiau, kad tai gali būti ir prekė. Mini kvapų maišiukų galite įsidėti į savo pirkinių krepšelį.  Maišelio viduje mažos audinių atraižėlės. Atriškite maišelį, ant atraižėlių užlašinkite 1-2 lašelius pasirinkto eterinio aliejaus ir vėl užriškite.

Apie kvapų maišelių panaudojimą skaitykite čia: „Kvapukai- kur panaudoti?“ 

Štai su tokiomis naujienomis žengiu į Balandį ir kviečiu Jus jomis pasinaudoti!

O aš neriu į kūrybą! Kitų naujienų laukite jau Gegužės mėnesį.

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *