dovanų idėjos,  Ekologija

Ekologiškas dovanų pakavimo būdas

Dovanas pakuoti tenka dažnai, tiesa? Gimtadieniai, Kalėdos, vestuvės, krikštynos. Tiek daug progų ir tiek daug pakavimo būdų, bet norisi rinktis tai, kas tikrai ekologiška.  Tikiu, kad matėte nemažai ekologiškų dovanų pakavimo būdų į laikraščius, žurnalus, barboros maišus ir panašiai. Nesiruošiu dalintis jau visiems žinomomis idėjomis. Ši dovanos pakavimo idėja tikiuosi dar nebus Jums žinoma.
  • Tinkama nedideliai dovanai
  • Jūsų dovana atrodys ne tik gražiai, bet ir panaudosite antrines žaliavas 
Kai šia idėja pasidalinau socialiniuose tinkluose vieni žmonės stebėjosi, kaip anksčiau apie tai nepagalvojo, buvo dėkingi pasidalinimu ir dalinosi su savo draugais,tuo tarpu kiti juokėsi, kad dovana dar ir kvepės svogūnais. Buvo nuostabų, iš kur pas ekologiją palaikančius žmones TAI gali būti namuose. Buvo sakančių, kad išsiplauti pakuotę dar ir eikvoja vandenį. Na bet sutikime, jeigu mums rūpi ekologija, tai dar nereiškia, kad visiškai nevalgome maisto supakuoto į plastiką ir tikrai geriau panaudoti vandens ir išsiplauti pakuotę antriniam panaudojimui, nei ją iškart išmesti ir įsigyti dovanų popieriaus. Ar sutinkate? Jeigu Taip, skaitykite toliau. 
 
Aš atradusi tai, nustojau išmetinėti tokias pakuotes ir išsiplovusi pasidedu prie dovanų pakavimo priemonių. Ar jau įtariate apie ką aš kalbu? 
 

Dovanų pakavimas į traškučių pakuotes

Traškučių pakuotės vidinė pusė yra blizgi ir lygi, na gal ne tik traškučių, verta pasigilinti į savo rūšiavimo šiukšles, prieš jas išmetant. Bet kalbant apie traškučių pakelius, tai šios pakuotės yra itin tvirtos, nukirpus viršų ir apačią, gausite lygų, blizgų lapą, kurio panaudojimo būdai tikrai įvairūs. Galite ne tik pakuoti dovanas,bet ir naudoti įvairioms kūrybinėms veikloms.  

ekologiškas dovanos pakavimas, dovanos pakavimas į antrines žaliavas

O mano nuotrauka iš kalėdinio laikotarpio, bet idėja tiks ir gimtadienio dovanai. Supakauota ekologiškai , panaudojant antrinę žaliavą- traškučių pakelį.  Kūrybingos Jums mūzos panaudojant antrines žaliavas. 🙂

Kviečiu paskaityti kitus mano tinklaraščio įrašus 
 Įrašai motinystės, ekologijos temomis, idėjos ką dovanoti, idėjos ką veikti su vaikais bei pamokėlės kaip pačioms panaudoti įvairias atraižas.

Kviečiu apsilankyti parduotuvėje
 Čia rasite  pledus vaikams, pagalves tinkamas kūdikiui, žaislusdekoracijas vaikų kambariui, bei migdukus  

Kviečiu sekti mane socialiniuose tinkluose
Juose rasite dar daugiau naudingos informacijos, pamatysite kūrybos užkulisius, bei galėsime susidraugauti 🙂

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *