Vaikai/Tėvystė

Pagalvė kūdikiui. Ar ji reikalinga?

Turbūt tai dažnas klausimas tarp naujų tėvų. Aš pati kai susilaukiau pirmagimio taip pat apie tai svarsčiau. Lyg ir norėjosi dėti pagalvėlę, bet kiek skaičiau internete, supratau, kad to nereikia. Kūdikio stuburas gulint turi eiti tiesiai su galvyte, tai pati sveikiausia padėtis. 

Tikriausiai Jums kyla klausimas: Tai kaip čia yra, kad aš pagalves siuvu ir dar Jums pirkti siūlau? 

Papasakosiu asmeninę istoriją:
Aš po galvyte savo leliukams dėdavau kelis kart perlenktą merliuką. Kuris tik vaikučiui pasimuisčius iškart susiglamžydavo ir būdavo nebepatogu. 🤦‍♀️ Jei merliuko netaisau, vaikas muistosi ir prabunda… 🤦‍♀️ Jeigu taisau, aš pati išjudinu vaiką ir jis.. prabunda❗🤦‍♀️ O mes, mamos, na tikrai neslėpkim, labai svajojam, kad mūsų vaikai kuo ilgiau pamiegotų.

Tai kam aš dėdavau tą merliuką?? 🤔 taip darydavau dėl to, kad kūdikėliai nuolatos seilėjasi ir atpylinėja… Ir šlampa viskas, kas yra po jų galvytėmis. O pakeisti šlapią merliuką yra žymiai paprasčiau, nei iškelti vaikutį ir keisti visą lovytės ar vežimėlio paklodę. O jei dar persigeria ir sutepa čiužinuką? Vaje kiek vargo..

Tai va šiuos nepatogumus išsprendžia tokia plonytė pagalvė, kuri užtikrina ergonomišką kūdikio padėtį (tai labai svarbu❗), apsaugo Jūsų vaiko čiužinuką ir Jus pačias nuo papildomo darbo, kurio auginant leliuką ir taip tikrai netrūksta. (Patikėkit žinau, užauginau du kūdikius ir vienas jų laaaaabai daug atpilinėjo.) Aš pati augindama savo vaikus būčiau norėjusi tokią pagalvę turėti. Na bet.. neturėjau, nesiuvau tuo metu, o ir minčių tokiai pagalvei nebuvo. 🤷‍♀️

 

Tai ar reikalinga pagalvė kūdikiui?

TAIP, tik su dideliu BET.

BET labai svarbu pasirinkti teisingą pagalvę, kad Jūsų mažylio galva būtų taisyklingoje padėtyje. O pasidėti galvą ant švelnios pagalvėlės visuomet mieliau, nei tiesiai ant lovos. 

Mano siuvamos pagalvės būtent tokios ir yra: plonos kaip pledai, švelnaus, natūralaus audinio, puikiai sugeriančios drėgmę ir leidžančios odai laisvai kvėpuoti. 

Linkiu, kad Jūsų mažylio miegas būtų pats saldžiausias.❤️


O tokiam miegui skirtas pagalvėles įsigykite čia:

Beje, šios pagalvės dera su kitais gaminiais, visa informacija surašyta aprašymuose. 😉 

Kviečiu paskaityti kitus mano tinklaraščio įrašus 
 Įrašai motinystės, ekologijos temomis, idėjos ką dovanoti, idėjos ką veikti su vaikais bei pamokėlės kaip pačioms panaudoti įvairias atraižas.

Kviečiu apsilankyti parduotuvėje
 Čia rasite ne tik pagalves, bet ir pledus, žaislus, dekoracijas bei migdukus vaikams. 

Kviečiu sekti mane socialiniuose tinkluose
Juose rasite dar daugiau naudingos informacijos, pamatysite kūrybos užkulisius, bei galėsime susidraugauti 🙂

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *