Ekologija,  Kūrybos istorijos

Patogūs krepšiai iš Senų Džinsų: Kūrybiškas Būdas Perdirbti ir Atsinaujinti

Labas!

Noriu pasidalinti naujiena! Ir kviečiu Tave prisidėti prie kūrybingo ir tvaraus pasaulio kūrimo. Neseniai išbandžiau naują techniką – pagaminau jau išmėgintą ir jūsų pamėgtą krepšio modelį iš senų, nebenešiojamų džinsų. Tai puikus būdas suteikti antrą gyvenimą senai aprangai ir galimybė kurti unikalius, stilingus aksesuarus. Džinsai yra bene populiariausias garderobo elementas. Tačiau kasmet džinsų tendencijos keičiasi ir kai kurie modeliai visiškai praranda aktualumą.

Kaip Viskas Prasidėjo?

Viskas prasidėjo, kai tvarkydama spintą, radau keletą senų džinsų, kurie buvo per geri išmesti, bet jau nebetinkami dėvėti. Vietoje to, kad juos išmesčiau, nusprendžiau išbandyti savo rankdarbių įgūdžius ir paversti juos kažkuo nauju ir naudingu. Taip gimė pirmasis džinsinis krepšys.

nebenešiojami džinsai paruošti perdirbimo projektui

Kuo Šie Krepšiai Išsiskiria?

Kiekvienas krepšys yra unikalus ir gaminamas su dideliu kruopštumu bei meile.  Be to, džinsai turi savo istoriją, o tai suteikia kiekvienam krepšiui ypatingą charakterį.

seni džinsai sukirpti ir paruošti pedarymo projektui. krepšiai iš džinsų

Kodėl Verta Pasirinkti Krepšius iš Perdirbtų Medžiagų?

  1. Tvarumas: Prisidedate prie aplinkos tausojimo, nes perdirbdami senus drabužius mažiname atliekų kiekį.
  2. Unikalumas: Kiekvienas krepšys yra vienintelis tokio dizaino, tad galite būti tikri, kad niekas kitas neturės tokio paties.
  3. Stilius: Džinsai niekada neišeina iš mados, tad džinsinis krepšys bus stilingas aksesuaras, tinkantis prie įvairių aprangų.
krepšiai iš senų džinsų, perdarymo projektas

Kaip Užsisakyti?

Jeigu norite turėti unikalų džinsinį krepšį galite jį įsigyti mano elektroninėje parduotuvėje paspaudę ant šios nuorodos: krepšiai iš džinsų

O gal turite savo senus džinsus, kuriuos norite paversti krepšiu? Susisiekite su manimi! Pasiūlysiu įvairius dizainus ir padėsiu išsirinkti geriausią variantą.

Susisiekite per el. paštą info@skiautinukas.lt arba sekite mane socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram kur galime bendrauti. Socialiniuose tinkluose pamatysite daugiau mano darbų nuotraukų, kūrybinių istorijų ir kasdienybės pasidalinimų. 

Dėkoju už jūsų dėmesį ir laukiu jūsų užsakymų bei atsiliepimų!

Su meile,
Justina

moteris demonstruoja krepšį iš perdirbtų džinsų

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *