Blog'as

Justeveryday- apyrankės kasdienai

Labas, noriu pristatyti savo naują projektą, kurį pradėjau šalia Skiautinuko veiklos. 

Tikrai daug kas matėt ir labai daug Jūsų įsigijo mano kuriamas palaikymo apyrankes, apyrankės Skiautinuke atsirado prasidėjus karui Ukrainoje….  Pirmiausiai, kalbant iš asmeninės pusės, aš buvau šoke. Kas galėjo pagalvoti, kad karas prasidės XXI a. Pirmomis savaitėmis ir aš ir aplinkinis pasaulis buvome sulaikę kvapą, tikrai niekam nerūpėjo ką aš galiu pasiūlyti kaip kūrėja. O kūryba man kaip oras, jei nekursiu- nekvėpuosiu.

Tad kūrybą įgalinau pagalbai, pradėjau pinti palaikymo apyrankes, o visą už jas gaunamą pelną pervesti všį „mėlyna ir geltona“ organizacijai. Taip jaučiau, kad nors trupučiu, nors lašeliu prisidedu prie pusės, kurią palaikau. 

 

Atitirpau į realybę tik palengva.

Jūsų pasitikėjimas manimi, leido man tai padaryti. Ačiū, kad perkate, kad palaikote, kad prisidedate. Kviečiu nesustoti. Ukrainai beprotiškai reikalinga visų mūsų pagalba, kiekvienas galime prisidėti bent vienu pagalbos lašeliu, o kai lašelių daug, tuomet tai jau lietus. 💙💛

Bepinant palaikymo apyrankes kilo mintis sukurti visą apyrankių liniją. Taip gimė JUSTEVERYDAY- apyrankės kasdienai. 
 
Kviečiu prisijungti prie mano bendruomenės socialiniuose tinkluose:
Su justeveryday apyrankėmis jausitės patogiai- jos ryškios, minkštos ir atsparios aplinkos poveikiui. Drąsiai šlapinkite, deginkitės saulėje ir užsiimkite kasdienėmis savo veiklomis nebijodamos, kad apyrankės nubluks, išsiteps ar nutruks. 
draugystes apyrankes, pintos apyrankes, apyrankes, ranku darbo apyrankes, apyrankes is siulu
O apyrankės užgimusios iš paramai sukurto produkto negali netęsti palaikymo misijos taip? 1e nuo kiekvienos apyrankės visuomet keliaus paramai. Šiuo metu mano akimis labiausiai parama reikalinga Ukrainai, todėl 1e nuo apyrankės iškeliaus į všį „mėlyna ir geltona“ organizaciją. Renkuosi šią organizaciją, nes pinigus jie paskirsto ten, kur jų šiuo metu labiausiai reikia ir yra tikrai patikima organizacija. 

Kam man dar vienas projektas, kai turiu Skiautinuką?

Skiautinukas mano, kaip mamos projektas, na o „Justeveryday“ sukūriau jau kaip moteris- asmenybė.
Man patinka puoštis, patinka ryškūs ir išskirtiniai aksesuarai, bet nešioti papuošalus kasdien tikrai nepatogu. 
 
Mes, mamos, dažnai gaminame- papuošalai mums trukdo. Būna, kad užmiegame nepersirengusios, o jei su apyranke?  Ji spaudžia visą naktį. Kūdikiai tampo papuošalus, baisu ne tik, kad nutrauks, bet ir, kad gali praryti. 
 
Kylant šiems jausmams dažnai prarandame norą net puoštis. O moterys puoštis tikrai mėgsta. Kai labiausiai už viską vertini komfortą, tuomet puoškis su JUSTEVERYDAY apyrankėmis. Jos ryškios, jas galima skalbti net 60 laipsnių temperatūroje, jos neblunka nuo aplinkos poveikio.
 

Įsigyk- puoškis- būk laisva
Justeveryday

 

Esu Justina, dviejų vaikų mama, Skiautinukas įkūrėja. Skiautinuko idėja gimė iš meilės gamtai, kūrybai ir vaikams. Mano rankose audinių atraižos sugula į naujus gaminius, tai mano būdas švarinti planetą, prisidėkite ir Jūs įsigydami mano gaminių.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.